کفپوش لمینت

کابینت ممبران

انواع مدل های کفپوش لمینت

شروع قیمت : متری سی پنج هزار تومان

لمینت ها کفپوش هایی هستند که نمای ظاهری آنها از طرح و نقشه های چوب، کپی برداری شده است. در نگاه اول شاید فکر کنید که آنها الوارهای واقعی اند اما با کمی دقت به مصنوعی بودن آنها پی می برید. در واقع لمینت ها از چند لایه چوب متراکم و به هم فشرده «اچ دی اف» ساخته شده اند و سطح خارجی آنها روکشی دارد که مشابه نقش و نگارهای چوب طبیعی است. این را هم بدانید که لمینت ها در گروه کفپوش های مدرن جای می گیرند و قدمتشان به نیم قرن هم نمی رسد. لمینت ها برای اولین بار در سال ۱۹۷۷ توسط یک شرکت سوئدی اختراع شدند. این کمپانی در سال ۱۹۸۴ محصولات خود را روانه بازار کرد. امروزه این کفپوش ها توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند و در سراسر دنیا محبوبیت زیادی دارند.

آشنایی با اصطلاحات متداول لمینت

 • مزایای قابل توجه

  اگر تصمیم دارید کف خانه را با لمینیت ها بپوشانید بهتر است با مزایای آنها بیشتر آشنا شوید.

  لمینت ها در مقابل فاکتورها و عوامل محیطی مقاومت زیادی دارند و در برابر استفاده طولانی مدت امتحان خودشان را پس داده اند. رنگ، نقش و زیبایی آنها سالیان سال حفظ می شود.

  اشعه ماورای بنفش خورشید هم نمی تواند به لمینت ها آسیبی برساند یا رنگ و روی شان را از بین ببرد. بنابراین اگر اتاق شما آفتاب رو است درباره انتخاب بدون نگرانی از بابت اشعه های خورشید لمینت ها را انتخاب کنید.

  شکل ظاهری لمینت ها شبیه چوب واقعی است.

  تعویض لمینیت ها به سادگی انجام می شود. اگر متوجه شدید یکی از آنها خراب شده می توانید قطعه دیگری را به راحتی جایگزین کنید.

  لمینت ها کفپوش هایی هستند که قابلیت انتقال و جابه جایی دارند. برای مثال اگر اجاره نشین هستید و دلتان می خواهد لمینت داشته باشید، می توانید آنها را بخرید و نصب کنید. بعد هم هنگام اسباب کشی آنها را جمع کنید و با سایر اثاثیه ها به منزل جدید ببرید.

 • لمینت ها کاملا بی عیب و نقص نیستند و به هر حال اشکالاتی هم دارند که باید آنها را هم بدانید.

  ایجاد درز بین لمینت به دلیل عدم رعایت میزان انبساط و انقباض یا تراز نبودن کف

  در صورت نفوذ رطوبت یا کثیفی به زیر آنها تمیز کردنشان مشکل می‌باشد

  برای محیط های مرطوب مناسب نیستند.

  راه رفتن روی آنها سر و صدا ایجاد می کند.

  نکته: اگر به زندگی در محیط آرام عادت کرده اید شاید سر و صدای ناشی از راه رفتن روی لمینت ها برای تان آزار دهنده باشد. در این صورت هنگام نصب لمینت ها می توانید اول یک لایه فوم روی زمین نصب کنید و بعد قطعات لمینت را روی آن قرار دهید تا هم عایق صدا باشد و هم در استفاده طولانی مدت از هجوم احتمالی موریانه ها در امان بماند.

 • انواع لمینت ها

  :لمینت ها از لحاظ شکل ظاهری در دو گروه اصلی جای می گیرند. یکی الواری و دیگری پارکتی

  لمینیت های الواری:

  شکل شان مانند تنه درختی است که برش خورده باشد. یعنی همان شیارها، موج ها و برجستگی های چوب را روی آنها می بینید. این نوع از لمینت ها نسبت به انواع پارکتی جدیدتر هستند و فضای مورد نظر شما از جمله سالن پذیرایی را شیک و زیبا جلوه می دهند.

  لمینت های پارکتی:

  در لمینت های پارکتی هر قطعه شامل مستطیل های کم عرضی است که در دو، سه یا چهار ردیف کنار هم قرار گرفته اند و بعد از نصب طرحی شبیه پارکت ایجاد می کنند.

  نصب لمینت

  ● نصب ، سخت نیست

  کار پیچیده ای نیست اما برای اولین بار بهتر است که کار را به نصاب بسپارید. یادتان باشد که هنگام محاسبه قیمت تمام شده کفپوش ها، هزینه نصب جداگانه محاسب می شود. بنابراین قبل از خرید این نکته را هم در نظر داشته باشید و درباره قیمت نصب سوال کنید. هنگام نصب لمینت ها معمولا بین قطعات حاشیه ای با دیوار فاصله ای باقی می ماند تا لمینت ها در هوای گرم برای انبساط، فضای کافی داشته باشند اما برای اینکه این فضای خالی بین لمینت و دیوار مشخص نباشد معمولا دورتا دور حاشیه ها را با قرنیز های چوبی می پوشانند. البته ممکن است خانه شما از قبل قرنیز سنگی داشته باشد که در این صورت از قرنیز های باریک و کوتاه تری به نام فیتیله استفاده می شود که قیمت آنها را جداگانه محاسبه می کنند.
 • قیمت خدمات ما

  قیمت پارکت لمینت به خیلی از موارد بستگی دارد مثلا طول و عرض محیط داخلی شما ، نوع پارکت لمینت ، کشور سازنده پارکت لمینت و…. بی شک هر کدام از موارد ذکر شده می تواند تاثیر بسزایی را در قیمت پارکت لمینت داشته باشد شما با توجه به پرسجو یی که انجام میدهید و یا کمک گرفتن از یک فرد با تجربه و با توجه به شرایط محیطی خود می توانید اقدام به خرید و نصب پارکت لمینت کنید

  لمینت ایرانی

  متری 75/000-115/00- تومان

  لمینت چینی تحت لیسانس آلمان

  متری 90/0000-155/000 تومان

  لمینت ترکیه ای

  از متری 155/000 تا 250/000 تومان

  لمینت آلمانی

  از متری 355/000 تا 480/000 تومان

محصولات مرتبط

میز تلویزیون

میز تلویزیون

بیشتر...
سرویس خواب

سرویس خواب صدفی

بیشتر...
کتابخانه

کتابخانه

بیشتر...
کابینت ممبران

کابینت ممبران

بیشتر...

تماس با ما

مشتریان عزیز از طریق راههای زیر با ما در تماس باشید

دفتر:کریم خان،نجات اللهی ، خیابان کلانتری، پلاک 76 واحد18

مدیریت کارگاه : 4002 969 0919

0919 969 4002 : هماهنگی بازدید