طراحی داخلی و دکوارسیون

اجرای دکوراسیون داخلی منازل و واحدهای تجاری

دکوراسیون داخلی مجموعه ای از کارهای هنری و سلیقه ای مختلف است که حاصل نتیجه آن محیطی آرامش بخش برای انسان هاست . محیطی که علاوه بر منطبق بودن بر سلیقه افراد ، کاربرد خوبی هم داشته باشد و اگر بخواهیم مفهومی آن را تعریف کنیم طراحی دکوراسیون داخلی به هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه تلقی می گردد.

ایده های نو

کـــاج دکــــور

نهایت استفاده از فضا

اجرای دقیق

طراحی تخصصی انواع فضاها

طراحی دکوراسیون داخلی در تمام مکان ها از جمله ساختمان های عمومی ، املاک تجاری ، مغازه ها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، دفاتر کار و...

چرا طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت دارد؟

طراحی دکوراسیون داخلی فقط برای زیبا جلوه دادن محیطی نیست! بلکه یک شیوه کاملا علمی و بر پایه اصول روانشناسی است که می تواند بر خلق و خو افراد آن محیط نیز تاثیر قابل توجهی بگذارد . استفاده از طرح های رنگی نشاط بخش ، ایده های متفکرانه در نور و فضا می تواند باعث ایجاد حس تفاوت و احساس آرامش کند ..

تاریخچه طراحی دکوراسیون داخلی

مطمئناً علاقه انسان به زیبائی و آرایش محل زندگی‌اش امری جدید نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند. بنابر اسناد های تاریخی ، هنر طراحی دکوراسیون از زمان مصریان باستان دیده شده است و تا امروز با توجه به پیچیدگی ها و پیشرفت های صنعت به اوج شگفتی های خود رسیده است . حرفه طراحی داخلی به وضوح تعریف نشده و پروژه های انجام شده توسط یک طراح داخلی به طور گسترده ای متفاوت است. عباراتی مانند دکوراتور و طراح اغلب مترادف استفاده می شود. با این حال، تمایز میان اصطلاحات وجود دارد..

دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی ؟

به طور خلاصه زمانی که به تغییرات ساختاری در خانه یا محل کار خود نیاز دارید (مانند برداشتن و جابجایی یک دیوار، نصب پارتیشن اداری یا افزودن درب یا پنجره) بهتر است به سراغ طراحان داخلی بروید زیرا آنها قادرند این کار ها را با کیفیت بهتری انجام دهند. آنها می توانند در طراحی و اجرا تغییرات ساختمانی کمک شایانی به شما بکنند. اگر نیازی به تغییرات کلی و ساختاری ندارید و تنها قصد تغییر در سبک چیدمان خانه را دارید، یا میخواهید رنگ یا کاغذ دیواری اتاق ها را تعویض کنید، بهتر است از یک دکوراتور داخلی کمک بگیرید. آنها می تواند در انتخاب لوازم خانه و سازگاری آنها با هم به شما کمک کنند، همچنین قادر هستند اتاق را به شکل مطلوبی در بیاورند بدون اینکه هیچ خرابی ظاهری در اتاق ایجاد کنند.