درباره ما

استفاده از نیروهای ماهر

تجربه بالای اجرایی

تحویل به موقع پروژه

قیمت های شفاف و منصفانه

در باره ما

کاج دکور: شکلی نو از ارائه خدمات در زمینه دکوراسیون

حتما این سئوال برای شما پیش خواهد آمد که چرا باید از خدمات ما استفاده نمایید و اصلا چرا باید به ما اعتماد کرده و محصولات و خدمات کاج را انتخاب نمایید و اینکه ما در مقایسه با سایر همکارانمان دارای چه مزیتهایی هستیم که باعث خواهد شد تا شایسته انتخاب ،اطمینان و اعتماد شما شویم , در وهله اول باید به این نکته اعتراف نماییم که متاسفانه در صنف صنایع چوبی و ام دی اف عملکرد ضعیف برخی از همکاران و منفعت جویی هایی که در این زمینه صورت گرفته باعث بروز نوعی بی اعتمادی و نگاهی توام با تردید در این زمینه شده است .

منشور کاری ما

رعایت حقوق مشتری ، احترام به نظر و خواست مشتری ، صداقت در گفتار و برخورد توام با احترام متقابل

کسب اعتماد مشتری

الویت اول

ما با آگاهی کامل از تمام نقاط ضعف و مشکلات موجود درراین زمینه سعی داریم تا با جلب اعتماد و اطمینان شما ، نگاهی تازه و شکل جدیدی از ارائه مناسب خدمات را برای شما ایجاد کنیم تا بتوانیم لایق اعتماد و انتخاب مجدد شما گردیم.

ارائه کار باکیفیت

گام بعدی

مدیریت کاج برای ایجاد یک روال همیشگی و ثابت در برخورد با مشتریان عزیز و جلوگیری ازهرگونه رنجش خاطری از نوع برخورد همکاران ، کیفیت پایین محصولات ، تحویل دیرهنگام سفارش ، اجرای ضعیف سفارش، راهنمایی یامشاوره غلط ...

رضایت مشتری

هدف نهایی

یک اصول اخلاقی را برای خودمان تعریف نموده ایم که صرفا شعار نبوده و همکاران ما در بخش های مختلف ، اجرای این اصول اخلاقی و انسانی را وظیفه خود میدانند و سعی خواهند کرد رضایت مشتریان عزیز هموراه الویت اصلی ما باشد.

کانال تلگرام

خدمات ما در یک نگاه

ایده های نو و خلاقانه در کنار تیم اجرایی متخصص و ارائه به موقع کار با قیمت منصفانه

گارانتی 100% محصولات

ما تمام پروژه های کار شده خود را از لحاظ کیفیت دوام و کارایی به مدت 24 ماه گارانتی میکنیم و در صورت بروز هر گونه ایراد در کوتاهترین زمان نسبت به رفع آن اقدام نماییم.

قیمتهای منصفانه

تلاش ما در ارائه قیمت نهایی کار و رعایت انصاف و حفظ حقوق مشتریان است لذا فااکتور قیمت محصولات را با توجه به تمام شرایط بازار و احترام به حقوق مشتریان ارائه خواهیم نمود.

ارائه نقشه های مهندسی

ما در کنار داشتن یک تیم فنی و متخصص از دانش و تجربه طراحانی سود میبریم که بهترین و به روز ترین نقشه را برای استفاده بهینه از تمام فضای موجود به شما پیشنهاد میدهند.

راهکار و ایده های خلاقانه

ما با توجه به میزان تجربه 15 ساله خود در این حرفه ، بهترین راهکارها و خلاقانه ترین ایده ها را برای نهایت استفاده بهینه از فضا و افزایش زیبایی و کارایی به کار خواهیم بست.

بازدید و مشاوره رایگان

تیم ارزیاب فنی و مهندسی ما آماده اند که با هماهنگی قبلی از پروژه های شما به صورت رایگان بازدید بعمل آورده و همچنین اطلاعلات و تجربیات خود را با شما در میان بگذارند.

استفاده از بهترین مواد

ما با داشتن ماشین آلات دقیق و به روز و با توجه به هزینه های اعلامی شما با کیفیت ترین و مرقون به صرفه ترین مواد موجود در بازار را برای اجرای تمامی پروژه ها به کار می گیریم.